7.01.2015

WEEK IN PICTURES n.2


Hezký slunečný den, po týdnu zkouším zase článek pouze s fotografiemi, i když se přiznám, že za minulý týden jsem toho tolik nenafotila ale o to více se můžete těšit na fotky za tento týden plný Anglie.


S přítelem jsme byli na skvělém obědě Tak jsem za poslední dobu naučila dělat i trochu jinou snídani než jogurt s ovocem. Došlo i na slané snídaně s vajíčkama a zeleninou.A znovu snídaně, tentokrát znovu s přítelem
Tak nějak stále čekám na horké letní počasí až budu moci vytáhnout tyhle nádherné nové pantofle, které se ještě ani neprošliA na závěr představuji vám našeho nového člena rodiny. Jeho příchod k nám je zajímavý. Zkrátka zatoulaný kocour, který z ničeho nic začal chodit k naší sousedce do práce, sousedce pochopitelně kocourka byla líto a tak ho vzala domů ale bohužel se nesnesl s jejich kocourem. A tak ho nabízela a my se rozhodli si ho vzít. A je to opravdu mazel, čistotný, bez jakéhokoliv škrábnutí či špíny, a tak je náš. Slyší na jméno Cipísek i když pro mě je to jako Garfield (akorát trochu pohublý).

Znovu připomínám, že mě můžete sledovat na INSTAGRAMU  kde přispívám (nebo alespoň se o to snažím) fotky skoro každý den. 

Vaše Katty


2 komentáře:

 1. Já snídám vajíčka hrozně ráda. Na to že moc vařit neumím, tak vajíčka jsem dopilovala fakt k dokonalosti :D Ale v létě u mě vede právě jogurt s nějakým ovocem :)
  HollyChicc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já právě už delší dobu jím jogurt s ovocem tak jsem se teď naučila si občas udělat i něco jiného :-)

   Vymazat

Děkuji Vám za každý komentář
Thank you for any comments