11.09.2015

INSPIRATION - WHITE SHIRTS FOR WINTER SEASON


Co se týče bílých košilí nebo halenek, jsem pro to, že je to nezbytný základ šatníku každé dívky či ženy. Sama vlastním jednu bílou košili i halenku a je to můj velký pomocník například když jdu někam do společnosti, nebo někdy, když už nemám náladu na vymýšlení outfitů, košile to vymyslí za mě. Můžete jí kombinovat se spousty ostatními věcmi a brát si jí na různé příležitosti a vždy budete vypadat elegantně nebo prostě jen hezky jako dáma.
Looky, které jsem pro vás vytvořila, jsou konkrétně pro zimní období, aby jste se i trochu zahřáli, ale hlavně, abyste věděli, že i v chladnějším období se dají nosit.

A navíc jsem pro vás vybírala kousky, které jsou podobné těm co mi leží ve skříni, a postupně vám budu fotit tyto looky na živo, takže se dopředu budete moci těšit. Bude to postupně, takže to budu míchat i s jinými outfity, ale vždy vám dám vědět, že je to právě ten, který se objevil v tomto článku.Už vlastníte nějakou bílou košili nebo halenku? 

Vaše Katty
6 komentářů:

 1. Já žádnou bílou košili nemám :/ Ještě jsem nenašla tu "pravou", ale základem šatníku určitě je. Tak snad brzy najdu :)

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdy to je trochu problém, také jsem nemohla dlouho žádnou najít až pak najednou jsem konečně narazila na dobře padnoucí bílou košili, sama uvidíš v outfitu :-) Tak přeji hodně štěstí při hledání :-)

   Vymazat
 2. Všechny tři outfity jsou krásně a mně dost blízké. Taky si myslím, že bíla košile by neměla chybět v žádném šatníku. Těším se na tvé outfity. :)

  karolinar-blog.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za každý komentář
Thank you for any comments