6.05.2015

MAY INSTAGRAM PHOTOS

Není toho moc, ale přesto vám přináším květnových pár momentů, která se nahromadily v mém telefonu a foťáku. Pokud mě chcete sledovat častěji, sledujte mě na FACEBOOKU  nebo INSTAGRAMU

Tato fotka je z focení kolekce pro návrhářku Pavlu Michalíkovou. V nejbližší době si pro vás připravím podrobný článek o tom, jak focení probíhalo, jaká je samotná Pavla Michalíková a její značka Meescha P. a kde její skvělé kousky naleznete a koupíte.


Ano borůvky. Miluji je, těším se, až si je budu moci nasbírat čerstvé a k tomu ještě takové ostružiny, maliny, rybíz nebo jahody.

Poslední dobou se snažím jíst zdravě a tak jsem oprášila velkou knihu salátů, kde jsou skvělé recepty na lahodné saláty. Tento je bramborový (kdo chce recept, napište si)

Jednou takhle k večeři jsem i použila vajíčka

A každé ráno se snažím cvičit podle Jillian Michaels (zatím se držím). Také cvičíte?

Představuji vám mé typické snídaně. Ještě před rokem jsem byla závislá na ovesných kaších, tento rok mám úchylku si dávat k snídani bílý jogurt s ovocem, mandlemi a občas i datlovým sirupem a k tomu ovocné nebo zeleninové šťávy z našeho skvělého odšťavňovače, který jsem dostala k Vánocům.

Má milá maminka měla narozeniny.

A jinak pořád cvičím. a s těmito novými Nike botami a novou sportovní podprsenkou mi to jde všechno mnohem lépe.

Jinak květen byl pro mě velice stresující, ale na závěr se to vlastně všechno vyplatilo a bylo to skvělé. Úspěšně jsem totiž zvládla maturitní zkoušku a teď budu jen doufat že mě vezmou i na vysokou školu. 

Vaše Katty

9 komentářů:

 1. Na článek o paní Michalíkové se velmi těším, mà krásné modely

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé fotky :) bílý jogurt s ovocem malm taky moc ráda :)

  OdpovědětVymazat
 3. všechny fotky jsou moc povedené, a to jídlo, mňam :D. s Jillian jsem kdysi taky cvičila a docvičila a od té doby se cvičení věnuji mnohem častěji :)
  P.S.: Zvu tě na giveaway probíhající na mém blogu :).
  GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Pro mě je Jillian akorát a líbí se mi, že můžu cvičit v pohodlí domova a ne platit sumy za fitko :-)

   Vymazat
 4. S Jillian jsem cvičila a nevydržela, teď zkouším Victoia secret andílky na youtube a zatím mne to drží....

  Krásné fotky :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak Victoria Secret andílky jsem ještě nezkoušela, možná někdy zkusím ale Jillian mě opravdu drží :-) a jinak děkuji :-)

   Vymazat

Děkuji Vám za každý komentář
Thank you for any comments